Корзина
631 отзыв
+380 (93) 192-83-09
+380 (93) 192-83-09
+380 (93) 192-83-09

Щелкунчик тесто 250 г от крыс и мышей оригинал

30 грн

Минимальный заказ — 10 шт.

Показать все оптовые цены
В наличииТолько оптомКод: 24358
Купить
Щелкунчик тесто 250 г от крыс и мышей оригинал
Щелкунчик тесто 250 г от крыс и мышей оригинал
30 грн
  • +380 (93) 192-83-09 +380 (93) 192-83-09
  • +380 (93) 192-83-09 +380 (93) 192-83-09
  
  
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

 

ЗАСІБ РОДЕНТИЦИДНИЙ "ЩЕЛКУНЧИК" ТІСТОВА ПРИНАДА З АРОМАТОМ СИРА ТА АРАХІСУ.

  1. Знищує гризунів на 100%.
  2. Приманює мишей та пацюків.
  3. Засіб уже готовий до застосування.
  4. Сучасні технологіх рецептури та пакування забезпечуюсть застосування засобу в приміщеннях та на відкритому просторі без зниження ефективності.
  5. У засобі використані речовини останнього покоління: бродіфакум, феромони, сирний та арахісовий ароматизатор, муміфікатор.

Препаратна форма: тістоподібна речовина у фильтр-пакеті.

Склад: суміш харчових компонентів, приваблювачі, гіркота, інші допоміжні речовини, діюча речовина ― бродіфакум (0,005%).

Призначення: для знешкодження мишовидних гризунів (пацюків, мишей) у побутових умовах. Засб дієвий навіть у випадку резистентності (звикання) гризунів до інших принад. Миші та пацюки з легкістю приваблюються особливими речовинами, що знаходяться у засобі і гинуть протягом 3-7 днів після поїдання принади. Процес отруєння гризунів не викликає занепокоєння в інших мишовидних, гризуни гинуть на відкритому просторі в результаті задухи.

Застосування: засіб дозволений до використання фахівцями й населенням у побуті (у житлових та нежитлових приміщеннях та поряд з ними).

Рекомендації щодо застосування. У ЗАКРИТИХ ПРИМІЩЕННЯХ ПРИНАДУ, не розкриваючи фільтр-пакет, кладуть на спеціальні підложки, які розміщують у попередньо виявлених місцях перебування гризунів (під укриттями вздовж стін, перегородок, біля нір тощо) на відстані 3-5 метрів одна від одної, залежно від чисельності гризунів. Бажано використовувати закриті підложки, доступні тільки гризунам, наприклад, обрізки труб, лотки, коробки, пластикові контейнери і т.п., це запобігає випадковому поїдінню засобу птицею та іншими домашніми та свійськими тваринами.

Не використовувати столовий посуд! Контроль за поїданням принади здійснювати впродовж 7-ми діб. До фільтр-пакета, який частково або повністю з'їдений, додати новий. Припинити розкладання принади тоді, коли вона повсюдно зашиється нез'їденою гризунами.

НА ПРИСАДИБНИХ ДІЛЯНКАХ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДДЯХ ПРИНАДУ, не розкриваючи фільтр-пакет, закладають у кожну нору та обов'язково присипаюсть вхід невеликою кількістю грунту.

Норма витрати. У закритих приміщеннях на підложку кладуть 1-3 фільтр-пакети, на присадибних ділянках у нірку ― 2-3 фільтр-пакети, на сільськогосподарьских угіддях ― 1,5-2,5 кг/га. УВАГА! Принаду розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеною гумовою рукавичкою. ЗАБОРОНЕНО торкатись принади голими руками згідно з умов безпеки та у зв'язку з можливим відлякуванням гриззунів людським запахом.

Заходи безпеки: тримати засіб у місцях, недоступних для дітей та тварин. Не торкатися засобу оголеними руками. Розкладати засіб необхідно пінцетом або в гумових рукавичказ. У разі ропадання засобу на шкіру негайно промити значною кількістю води з милом. Під час роботи з засобом не варто вживати їжу, напої або палити. Після завершення всіх процедур залишки засобу та гризунів необхідно зібрати та закопати в землю на глибину 0,5 метра. У разі попадання засобу у шлунок негайно звернутися до лікаря.

Протиотрута: вітамін К1 (фітоменадіон).

Умови зберігання: в темному сухому місці при температурі від -15 до +30 градусів та відносій вологості повітря не більше 85%.

Засіб є малотоксичним (ІV клас небезпечності). Маса нетто: 250г.

Термін придатності та зберігання: 36 місяців.

Дата виготовлення відповідає номеру партії і вказана на кромці пакета.

Характеристики
Основные
Страна производитель Украина
Производитель Агромаг
Применение На открытом воздухе или внутри помещения
Тип средства Тестовая приманка
Принцип действия Химический
Вид вредителя Крысы
Пользовательские характеристики
Количество в ящике 30
Вес 250.0(г)
  • Цена: 30 грн
  • Минимальный заказ: 10 шт.
Меню
+380 (93) 192-83-09
Amadeo
Екатерина
Базовая 17, Одесса, Украина
Карта

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner